KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13809218
nr 1380 9218
Michel Djanaieff
(f. 1935), Sverige
Blandteknik, 2 st, Komposition. Ej signerad. Motivet: 24x30, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Michel Djanaieff, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:42:54
100 kr
150 kr
300 kr